Kullanıcı & Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2017 http://www.montessoridunyasi.com tüm hakları saklıdır.
Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları http://www.montessoridunyasi.com/aittir. http://www.montessoridunyasi.com/ sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar https://www.montessoridunyasi.com /‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. https://www.montessoridunyasi.com /‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. https://www.montessoridunyasi.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://www.montessoridunyasi.com / However, sometimes the https://www.montessoridunyasi.com / uses third parties to process your information.
https://www.montessoridunyasi.com / requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://www.montessoridunyasi.com / requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.
When you interact with the https://www.montessoridunyasi.com / we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://www.montessoridunyasi.com / and its services.
When you use https://www.montessoridunyasi.com / online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in thehttps://www.montessoridunyasi.com / cookies section of our full Privacy Policy.
1- www.montessoridunyasi.com Sitesi tamamen özel bir site olup herhangi bir resmi kurum veya kuruluşu temsil etmemektedir.. 2- www.montessoridunyasi.com sitesinde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup gayri-resmi bilgilerdir ve olası bir hak kaybından ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. 3- www.montessoridunyasi.com sitesinde üye olan veya olmayan herkes sorularını sorabilir. 4- www.montessoridunyasi.com sitesindeki sorulara verilen cevaplar tamamen gayri-resmidir ve kesinlikle herhangi bir yerde resmi bilgi olarak kullanılamaz. 5- www.montessoridunyasi.com sitesinde sorulara verilen yanıtlar kişilerin kendi düşünceleridir bu nedenle meydana gelebilecek bir hak kaybından ötürü kişiler ve sitemiz sorumlu tutulamaz. 6- www.montessoridunyasi.com sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazıyı yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. 7- www.montessoridunyasi.com sitesinde 5651 sayılı kanun hükümleri geçerlidir. 8- www.montessoridunyasi.com sitesinde soru soran ve sorulara cevap veren tüm kullanıcılar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır. 9- www.montessoridunyasi.com Sitemiz özel olup Kişi ve kurumları temsil etmez. Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz..